Tel:
Chiny Kwarcowy zegarek ze stali nierdzewnej producent
Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited
Zegarek DWG, uczyń swoje życie lepszym!

Dom

Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited

Shenzhen DWG Watch & Clock Co., Ltd. znajduje się w Shenzhen - największej bazie produkcyjnej zegarków i zegarów. Nasza firma zajmuje powierzchnię około 2000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 150 pracowników. Kierując się filozofią profesjonalizmu, rzetelności i niezawodności, DWG oferuje szereg usług, w tym projektowanie, produkcję i sprzedaż obserwowanych produktów. Nasza firma posiada niezależne prawa własności intelektualnej, a wiele naszych produktów oczekuje nie tylko w Hongkongu, na Tajwanie, w Makau, ale także w miejscach takich jak Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Europa Zachodnia i Ameryka Północna, ciesząc się popularnością wśród lokalnych klientów. Nasza firma ma silną przewagę techniczną i możliwości badawczo-rozwojowe. Zgodnie z zasadą stawiania rynku na pierwszym miejscu i wiodącej mody, produkujemy dużą liczbę produktów o różnych stylach. Co ważniejsze, jesteśmy w stanie zaprojektować nowe produkty, aby zaspokoić potrzeby konkretnych klientów. Po przejściu nietoksycznego testu nasze produkty spełniają wymagania ROHS i CE, niektóre z nich uzyskały tego rodzaju certyfikaty. Dzięki rozsądnej cenie, dobrej jakości, wyśmienitemu wzornictwu, nowym stylom, szybkiej dostawie i pierwszorzędnej obsłudze posprzedażowej, DWG cieszy się popularnością wśród klientów na rynku krajowym i zagranicznym. Mamy szczerą nadzieję na nawiązanie długoterminowych relacji biznesowych z większą liczbą przyjaciół w Chinach i poza nimi. W międzyczasie będziemy atakować, aby więcej klientów faworyzowało i ufało naszym produktom. Nasz cel: być pionierem w branży zegarków i zegarów. Nasza filozofia: profesjonalna, rzetelna i niezawodna. Misja serwisowa: Stawianie klientów wymaga naszej orientacji, a naszym celem jest poprawa wydajności produkcji. Witamy w DWG!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : DWG

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : 2000000-10000000

Rok założenia : 2009

pc Export : 70% - 80%

Shenzhen DWG zegarki i zegary Co ,. Ltd, specjalizująca się w zegarkach od ponad 10 lat, która ma doświadczenie zawodowe w OEM i ODM.

Usługowe

Shenzhen DWG zegarki i zegary Co ,. Ltd, specjalizująca się w zegarkach od ponad 10 lat, która ma doświadczenie zawodowe w OEM i ODM.

Firma Zespół

Mamy ponad 50 pracowników i kompletny system dostaw, 13 procesów kontroli jakości może zapewnić, że dostawa produktu jest bezpieczna.

Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited
5 / F., Bldg 1, Qi Yu Industrial Park, No.58 Tiezai Road, Gongle Village, Xixiang Street, Bao'an District, ShenZhen, Chiny
Tel:86--075527472184
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Kwarcowy zegarek ze stali nierdzewnej dostawca. © 2019 - 2020 dwgwatch.com. All Rights Reserved.