aboutus

Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited

Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited Shenzhen DWG Watch & Clock Company Limited
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Na calym swiecie
marki: DWG
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 2000000-10000000
Rok założenia: 2009
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

Shenzhen DWG Watch & Clock Co., Ltd. znajduje się w Shenzhen - największej bazie produkcyjnej zegarków i zegarów. Nasza firma zajmuje powierzchnię około 2000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 150 pracowników. Kierując się filozofią profesjonalizmu, rzetelności i niezawodności, DWG oferuje szereg usług, w tym projektowanie, produkcję i sprzedaż obserwowanych produktów. Nasza firma posiada niezależne prawa własności intelektualnej, a wiele naszych produktów oczekuje nie tylko w Hongkongu, na Tajwanie, w Makau, ale także w miejscach takich jak Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Europa Zachodnia i Ameryka Północna, ciesząc się popularnością wśród lokalnych klientów. Nasza firma ma silną przewagę techniczną i możliwości badawczo-rozwojowe. Zgodnie z zasadą stawiania rynku na pierwszym miejscu i wiodącej mody, produkujemy dużą liczbę produktów o różnych stylach. Co ważniejsze, jesteśmy w stanie zaprojektować nowe produkty, aby zaspokoić potrzeby konkretnych klientów. Po przejściu nietoksycznego testu nasze produkty spełniają wymagania ROHS i CE, niektóre z nich uzyskały tego rodzaju certyfikaty. Dzięki rozsądnej cenie, dobrej jakości, wyśmienitemu wzornictwu, nowym stylom, szybkiej dostawie i pierwszorzędnej obsłudze posprzedażowej, DWG cieszy się popularnością wśród klientów na rynku krajowym i zagranicznym. Mamy szczerą nadzieję na nawiązanie długoterminowych relacji biznesowych z większą liczbą przyjaciół w Chinach i poza nimi. W międzyczasie będziemy atakować, aby więcej klientów faworyzowało i ufało naszym produktom. Nasz cel: być pionierem w branży zegarków i zegarów. Nasza filozofia: profesjonalna, rzetelna i niezawodna. Misja serwisowa: Stawianie klientów wymaga naszej orientacji, a naszym celem jest poprawa wydajności produkcji. Witamy w DWG!

Historia

Shenzhen DWG zegarki i zegary Co ,. Ltd, specjalizująca się w zegarkach od ponad 10 lat, która ma doświadczenie zawodowe w OEM i ODM.

Usługa

Shenzhen DWG zegarki i zegary Co ,. Ltd, specjalizująca się w zegarkach od ponad 10 lat, która ma doświadczenie zawodowe w OEM i ODM.

Nasz zespół

Mamy ponad 50 pracowników i kompletny system dostaw, 13 procesów kontroli jakości może zapewnić, że dostawa produktu jest bezpieczna.

Szczegóły kontaktu